Realizowane projekty

Diagnoza zasobów potencjałów i potrzeb kulturalnych społeczności lokalnej gminy Bodzentyn

Rozstrzygnięcie konkursu inicjatyw lokalnych!

Wczorajszego dnia, tj. 22.06.2021 w Miejsko – Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu inicjatyw lokalnych pn. „Inspiruje(My) Bodzentyn.

Konkurs Inicjatywy lokalne!

Inspiruje(MY) Bodzentyn!
Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu z programu Narodowego Centrum Kultury DOM KULTURY+ ogłaszamy nabór na działania których celem strategicznym jest inicjowanie działań kulturalnych wśród mieszkańców, odkrywaniu i rozwijaniu kapitału kulturowego jej członków oraz kulturotwórczych zasobów społeczności gminy Bodzentyn. W ramach naboru zorganizowane będą dwa spotkania szkoleniowe na które należy się zgłaszać pod nr tel. 693 690 333.
Serdecznie zapraszamy do składania ofert w konkursie.
Poniżej znajduje się link dotyczący formularza oraz regulaminu konkursu.

Pierwsze spotkanie dotyczące projektu za nami!

Dnia 19.05.2021r. odbyły się spotkania dotyczące projektu ‘’PROGRAMU NARODOWEGO CENTRUM KULTURY Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2021 pn’’.Spotkania odbyły się w Bodzentynie, Sieradowicach oraz Siekiernie. Łącznie wzięło udział ponad 40 osób. Tematem spotkania było przeprowadzenie diagnozy potrzeb kulturalnych, które mają na celu ukierunkować funkcjonowanie Miejsko – Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie jako instytucji działającej w oparciu o dialog ze społecznością lokalną. Projekt Inspiruje(My) Bodzentyn jest sfinansowany przez Narodowe Centrum Kultury. Konkurs zostanie ogłoszony 22 czerwca br. Komisja wybierz od 3 do 6 inicjatyw na które Ministerstwo przeznaczyło łączną kwotę nie przekraczającą 22 000 zł. Dziękujemy za liczny udział oraz duże zainteresowanie projektem. Jednocześnie zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety dostępnej na stronie Miejsko – Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie, Facebook’u oraz Instagramie. O dalszym przebiegu będziemy inform

Inspiruje(my) Bodzentyn - Ankieta

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Inspiruje(my) Bodzentyn

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie od marca tego roku będzie
realizowało projekt PROGRAMU NARODOWEGO CENTRUM KULTURY Dom Kultury+
Inicjatywy Lokalne 2021 pn.

Kalendarz

2021-11-27

Zapraszamy na uroczystość odsłonięcia tablicy!

Serdecznie zapraszamy na uroczystość związaną z odsłonięciem tablicy upamiętniającej płk. Jana Piwnika "Ponurego" i mjr. Eugeniusza Kaszyńskiego "Nurta".
2021-11-21

Cecyliada 2021!

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę!

Zobacz również