Biegi

Zapraszamy na NOCNY BIEG w WILKOWIE 2018 (Gmina Bodzentyn)

Zapraszamy wszystkich nocnych amatorów biegania na bieg wokół Zalewu w Wilkowie.

Wyniki I Biegu Wilkołaka

Puchary dla najlepszych biegaczy

Puchary dla najlepszych biegaczy ufundowali Burmistrz Miasta
i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba, oraz Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas.

I Nocny Bieg Wilkołaka

Już w najbliższy piątek, nad zalewem w Wilkowie odbędzie się „I Nocny Bieg Wilkołaka” oraz „Nocny Nord Walking”. To pierwsza taka impreza w regionie, której inicjatorem jest Burmistrz Miasta i Gminy w Bodzentynie – Dariusz Skiba. Zadaniem biegaczy będzie pokonanie 10 km wokół zbiornika wodnego w Wilkowie, natomiast uczestnicy Nord Walking będą musieli pokonać dystans 5 km. Ocenie będzie podlegać 10 kategorii, w których zostaną przyznane puchary. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek oraz marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas. Organizatorami tych sportowych emocji są: Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie, którzy zapowiadają wspaniałą zabawę. A już teraz organizatorzy zapowiadają w przyszłych latach kolejne edycje tego wydarzenia.

Informacja dotyczące I-ego Biegu Wilkołaka

Informujemy uczestników I-ego Biegu Wilkołaka, że Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn ufunduje trójce najlepszych biegaczy nagrody:

I miejsce - Plecak do biegów - męski

Plecak do biegów - damski

II miejsce - Pas z 2 bidonami - 2x

III miejsce - Pas z 1 bidonem 2x

Bezpłatne uczestnictwo w biegu

W związku z pojawiającymi się pytaniami odnośnie I NOCNEGO BIEGU WILKOŁAKA
Organizator informuje że zaproszenia rozdawane w pakietach startowych podczas Dymarkowych Biegów Górskich oraz CrossRun nie są zaproszeniami imiennymi i nie zwalniają uczestników biegu/marszu z uiszczenia opłaty startowej.

Zapisy na Pierwszy Nocny Bieg Wilkołaka

Zapisy na Pierwszy Nocny Bieg Wilkołaka!!

Krzysztof Ignaczak WSPIERA NASZE DZIAŁANIA

Zapraszamy do obejrzenia spotu z Krzysztofem Ignaczakiem wspierającym działania Centrum Kultury w realizacji I Nocnego Biegu Wilkowie

NOCNY BIEG WILKOŁAKA

REGULAMIN BIEGU NOCNEGO W WILKOWIE

Kalendarz

2020-02-08

Bal karnawałowy dla najmłodszych.

Miejsko – Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Bodzentynie zapraszają wszystkie dzieci na „Bal karnawałowy dla najmłodszych”, który odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bodzentynie, Rynek Górny 11, już w najbliższą sobotę 8 lutego w godzinach 10:00 - 12:00.
Tego dnia czeka na najmłodszych moc wrażeń, karnawałowe zabawy i zwariowane potańcówki do utraty tchu! Zachęcamy więc dzieci do przebrania się za swojego ulubionego bohatera, księżniczkę, strażaka itp. Koniecznie należy zabrać ze sobą także dobry humor.

Zobacz również