Aktualności

Najmłodsze Talenty Guliwera

W dniu 27.11.2021r. odbyły się zawody zapaśnicze o Puchar Wójta Gminy Wierzbica.
Nasi najmłodsi podopieczni stawiając pierwsze kroki na zapaśniczych matach , wykazali wiele determinacji, co zaowocowało licznymi zdobytymi medalami :

Srebrny medal na Mistrzostwach Polski 2021!!!

Zakończyły się Mistrzostwa Polski, które mieliśmy zaszczyt organizować w stolicy województwa świętokrzyskiego. Do Hali Legionów w Kielcach przyjechały zawodniczki z 54 klubów sportowych z 13 województw, które miały szansę sprawdzić swoje sportowe umiejętności na tle przeciwniczek z całego kraju.

Mammobus w Bodzentynie!

III Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek - Łopuszno 2021

Zachęcamy do wzięcia udziału w III Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek - Łopuszno 2021! Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz oświadczenie poniżej.

Zapraszamy na uroczystość odsłonięcia tablicy!

Serdecznie zapraszamy na uroczystość związaną z odsłonięciem tablicy upamiętniającej płk. Jana Piwnika "Ponurego" i mjr. Eugeniusza Kaszyńskiego "Nurta".

Cecyliada 2021!

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę!

Urok Pasiaka - Tradycyjna Tkanina Świętokrzyska!

Suchedniowski Ośrodek Kultury "Kuźnica" ma zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy: "Urok Pasiaka. Tradycyjna Tkanina Świętokrzyska", który odbędzie się w dniu 21 listopada o godz. 16:30 suchedniowskiej "Kuźnicy". Mistrz Tradycji Beata Syzdół i jej 16 uczniów zaprezentują powstałe podczas realizacji projektu własnoręcznie wykonane chodniki. W tym roku Mistrzyni Beata Syzdół nie tylko nauczyła tkania i opowiedziała o zwyczajach tkackich, ale również stworzyła niesamowita więź i atmosferę na warsztatach. W niedzielę obejrzymy film, odbędzie się promocja albumu oraz otworzymy wystawę "Urok Pasiaka". Zapraszamy!

Zakończono prace konserwatorskie!

Mamy to‼️ Z przyjemnością informujemy, że zakończono prace konserwatorskie przy cokole figury przydrożnej Niepokalanie Poczętej Najświętszej Marii Panny w Bodzentynie przy ul. Suchedniowskiej 3‼️ Projekt realizowany przez Stowarzyszenie „Miejska Góra” na Rzecz Rozwoju Celin i Podgórza, napisany przez MGCKiT w Bodzentynie. Kwota dofinansowania to 20 756,72 zł‼️

Wyjazd do kina dla mieszkańców gminy Bodzentyn!

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Bodzentyn do zapisów na wyjazd do kina!

Przyjaciele pszczół!

W ramach uzyskanego dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego odbyły się warsztaty pszczelarskie pt. „Czuwam! Zostanę Przyjacielem Pszczół”. Projekt miał na celu przybliżenie życia i pracy pszczół na rzecz człowieka i środowiska. W projekcie wzięli udział młodzi liderzy Związku Harcerstwa Polskiego działający w gminie Bodzentyn.

Kalendarz

2021-11-27

Zapraszamy na uroczystość odsłonięcia tablicy!

Serdecznie zapraszamy na uroczystość związaną z odsłonięciem tablicy upamiętniającej płk. Jana Piwnika "Ponurego" i mjr. Eugeniusza Kaszyńskiego "Nurta".
2021-11-21

Cecyliada 2021!

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę!

Zobacz również