Aktualności

Międzynarodowe Mistrzostwa Szkół w zapasach w stylu wolnym

W dniach 14-16.września 2018r. zawodnicy Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Guliwer uczestniczyli w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Szkół w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet, które odbywały się w Stargardzie.

I Bodzentyńskie Smaki Golonki za nami...

W niedzielę w Bodzentynie po raz pierwszy odbyła się impreza kulinarna pn. „ I Bodzentyńskie Smaki Golonki”. Przybyłych gości powitali: Dariusz Skiba – burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn oraz Marcin Sikorski – dyrektor Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie.

Akademia Tańca Zameczek zaprasza na zajęcia taneczne

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym projekcie "Kreator Przedsiębiorczości"

Konkurs Sztuki Ludowej

Wojewódzki Dom Kultury im. J .Piłsudskiego w Kielcach zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Świętokrzyskim Konkursie Sztuki Ludowej.

"100 NA 100 POD LILII ZNAKIEM"

„100 NA 100 POD LILII ZNAKIEM” to dynamiczne i wielowątkowe widowisko artystyczne, w którym wystąpili najlepsi młodzi artyści z regionu świętokrzyskiego oraz zaproszeni goście.

Sportowe zakończenie wakacji

Sportowe zakończenie wakacji zorganizowane przez Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie, Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie, Stowarzyszenie „Bodzentyn Miasto Nasze” oraz Fundację „Szlachetne serce” odbyło się w minioną niedzielę. Tegoroczne wydarzenie miało świeżą, odmienioną formułę ukierunkowaną na aktywność sportową i wspólne działania dzieci i rodziców. Założeniem festynu była integracja, wspólne uczestnictwo w organizowanych grach i zabawach, co wspaniale się sprawdziło i zapewniło wszystkim dobrą zabawę. Taka rodzinna formuła odebrana bardzo pozytywnie przez uczestników przyciągnęła wielu mieszkańców na plac przy Pałacu Biskupów Krakowskich w Bodzentynie.

"I Bodzentyńskie Smaki Golonki"

Zapraszamy na festyn rodzinny " Pożegnanie lata"

2 września zakończenie wakacji. Zapraszamy!!!

Zapraszamy na zakończenie wakacji już w najbliższą niedzielę.

Kalendarz

2018-09-09

Zapraszamy na konkurs kulinarny I Bodzentyńskie Smaki Golonki

Samorząd Miasta i Gminy w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie zapraszają na konkurs kulinarny I Bodzentyńskie Smaki Golonki

Zakończenie wakacji na sportowo

Zapraszamy rodziny z dziećmi do wspólnej zabawy na placu przy ruinach Pałacu Biskupów Krakowskich.
Zapewniamy dobrą zabawę w rodzinnych drużynach."
2018-09-28

Zapraszamy na NOCNY BIEG w WILKOWIE 2018 (Gmina Bodzentyn)

Zapraszamy wszystkich nocnych amatorów biegania na bieg wokół Zalewu w Wilkowie.

Zobacz również