Aktualności

Seniorzy na Basenach Mineralnych w Solcu Zdroju

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Bodzentynie działający przy Miejsko – Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie, po przerwie spowodowanej przez pandemię koronowirusa wznowił swoją działalność.

Zapraszamy na koncert "Perły Baroku"

Miejsko – Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie zaprasza 15 sierpnia 2020r o godz. 11.00 na koncert „Perły Baroku”.

Zawodnicy GULIWERA na Węgrzech

W dniach 30.07-04.08.2020 jedni z najlepszych zapaśników w województwie, mieli okazję szlifować swój talent z Węgierskimi zawodnikami nad Balatonem.

Harcerze w Parku Trampolin

Wakacyjny czwartek 30.07. harcerze z gminy Bodzentyn spędzili w Parku Rozrywki „Flysky”- który posiada aż 80 miejsc przeznaczonych na super zabawę.
Trampoliny to jedna z atrakcji, z których korzystali nasi druhowie, to również wspaniała rozrywka dla każdej z grup wiekowych .

Zgrupowanie szkoleniowe kadry wojewódzkiej w zapasach w Borowicach

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Guliwer” uczestniczył w zgrupowaniu szkoleniowym kadry wojewódzkiej w zapasach w Borowicach.

ELIMINACJE DO 44. BUSKICH SPOTKAŃ Z FOLKLOREM

25 lipca w Ciekotach odbyły się eliminacje rejonowe do 44. Buskich Spotkań z Folklorem. Imprezę otworzył dyrektor Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach – Jarosław Machnicki dziękując zespołom za tak liczny udział w przeglądzie i życząc sukcesów wszystkim wykonawcom.

Harcerski Rajd

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, w piątek 24.07.2020 harcerze z gminy Bodzentyn wznowili swoją działalność siedemnasto kilometrowym rajdem z Miejskiej Góry do Nowej Słupi.

Zapraszamy na XII Festiwal Wędrowania

Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Wsi „Odnowica” jak co roku zaprasza na artystyczną wędrówkę szlakiem XII Festiwalu Wędrowania, tym razem w nieco okrojonej wersji pandemicznej z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Radosław Nowakowski - Wolne Książki

Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat.

Zapisy telefonicznie pod numerami telefonu 587 673 444 lub 587 673 455

Kalendarz

2020-02-08

Bal karnawałowy dla najmłodszych.

Miejsko – Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Bodzentynie zapraszają wszystkie dzieci na „Bal karnawałowy dla najmłodszych”, który odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bodzentynie, Rynek Górny 11, już w najbliższą sobotę 8 lutego w godzinach 10:00 - 12:00.
Tego dnia czeka na najmłodszych moc wrażeń, karnawałowe zabawy i zwariowane potańcówki do utraty tchu! Zachęcamy więc dzieci do przebrania się za swojego ulubionego bohatera, księżniczkę, strażaka itp. Koniecznie należy zabrać ze sobą także dobry humor.

Zobacz również