Aktualności

Bardzo ważna informacja! Zmiana nazwy instytucji kultury!

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2022r. w związku z Uchwałą NR XLVII/394/2021 Rady Miejskiej w Bodzentynie z dnia 30 sierpnia 2021r. dokonuje się zmiany nazwy instytucji kultury Miejsko - Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej im. Adeli Nawrot w Bodzentynie na nazwę Biblioteka Publiczna im. Adeli Nawrot i Centrum Kultury w Bodzentynie z siedzibą w Bodzentynie.
Oficjalną stroną internetową nowej jednostki będzie http://bibliotekabodzentyn.pl/

Życzymy Wesołych Świąt!

XXVIII ŚWIĘTOKRZYSKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK - WŁOSZCZOWA 2022

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w XXVIII ŚWIĘTOKRZYSKIM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK - WŁOSZCZOWA 2022.

Wojewódzki Przegląd Zespołów Kolędniczych - Ciekoty 2022!

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych - Ciekoty 2022!

Wicemistrz Polski - Aleksander Płaczkowski!

W dniach 3-5.12.2021r. we Włodawie odbyły się X Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu wolnym w grupie wiekowej młodzików.
W tych najważniejszych zawodach stanęło do rywalizacji 178 zawodników z 58 klubów z całej Polski.

Zapraszamy na wyjazd do kina na film Biały Potok

Najmłodsze Talenty Guliwera

W dniu 27.11.2021r. odbyły się zawody zapaśnicze o Puchar Wójta Gminy Wierzbica.
Nasi najmłodsi podopieczni stawiając pierwsze kroki na zapaśniczych matach , wykazali wiele determinacji, co zaowocowało licznymi zdobytymi medalami :

Srebrny medal na Mistrzostwach Polski 2021!!!

Zakończyły się Mistrzostwa Polski, które mieliśmy zaszczyt organizować w stolicy województwa świętokrzyskiego. Do Hali Legionów w Kielcach przyjechały zawodniczki z 54 klubów sportowych z 13 województw, które miały szansę sprawdzić swoje sportowe umiejętności na tle przeciwniczek z całego kraju.

Mammobus w Bodzentynie!

III Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek - Łopuszno 2021

Zachęcamy do wzięcia udziału w III Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek - Łopuszno 2021! Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz oświadczenie poniżej.

Kalendarz

2021-11-27

Zapraszamy na uroczystość odsłonięcia tablicy!

Serdecznie zapraszamy na uroczystość związaną z odsłonięciem tablicy upamiętniającej płk. Jana Piwnika "Ponurego" i mjr. Eugeniusza Kaszyńskiego "Nurta".
2021-11-21

Cecyliada 2021!

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę!

Zobacz również