Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia to bardzo szczególne dni. W tych dniach obchodzimy Święto Dnia Babci i Dziadka

Moja mammografia. Zapraszamy na badanie Panie w wieku 50-69 lat.

Zapraszamy na bezpłatne badanie mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat. W poniedziałek 25 stycznia 2021 roku mammobus Stowarzyszenia „Moja Mammografia” będzie czekał na Panie na Rynku Górnym przy Miejsko – Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie w godz. 9.00-17.00.

Radio Kielce o pacyfikacji Bodzentyna i zasadzce na Niemców w Wojciechowie

W niedzielne popołudnie zapraszamy do słuchania Radia Kielce gdzie usłyszymy kolejny odcinek audycji: Obrazy wojennych zdarzeń.

Zapraszamy do udziału w projekcie "Młodzi z POWEREM -Szansa na pracę"

Zapraszamy na Centralne Obchody 158. Rocznicy Wybuchu Powstania Styczniowego

"Świąteczna Paczka" Charytatywna akcja Harcerzy

Już od 3 lat harcerze z gminy Bodzentyn działający przy Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie organizują świąteczną zbiórkę żywności dla osób najbardziej potrzebujących. W tym roku również naszym celem było zebranie jak największej ilości żywności i przekazanie jej konkretnym rodzinom.
Na hasło POMOC wszyscy harcerze z Bodzentyna, Wzdołu, Psar, Sieradowic oraz Świętej Katarzyny, „jak jeden mąż” zmobilizowali swoje siły, przekazując bardzo dużo artykułów spożywczych, przemysłowych i chemicznych.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2021

Zapraszamy do udziału w przeglądzie wokalnym "Pasje i Talenty"

Regulamin i karta zgłoszenia poniżej.

Co widzi Mikołaj ???

Spektakl dla dzieci "Co widzi Mikołaj" w wykonaniu: Aktorów Teatru im. Stefana Żeromskiego oraz Tancerzy Kieleckiego Teatru Tańca.

Nowe projekty dla osób bezrobotnych w 2021r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kielcach

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach otrzymał rekomendację na realizację dwóch konkursowych projektów w 2021 roku. Projekt „ZATRUDNIENIE kierunkiem dla Ciebie” został najlepiej oceniony przez komisję oceny projektów. Serdecznie zapraszamy do udziału osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kielcach.

Kalendarz

III NOCNY BIEG I MARSZ W WILKOWIE

Nocny Bieg w Wilkowie odbędzie się w dniu 25 września 2020 roku, godz. 19:00. Dystans biegu – 14,7km – Marsz z Kijami – 10,5km.
To kolejny Nocny Bieg w ramach 3 Nocnego Maratonu Wokół Świętokrzyskich Zalewów Wodnych.

Zobacz również