Aktualności

Informacja !!! Nauka gry na akordeonie !!!

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Szkół w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet w Stargardzie

W dniach 6-8.09.2019r. zawodnicy Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Guliwer uczestniczyli w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Szkół w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet, które odbyły się w Stargardzie. W rywalizacji wzięło udział ponad 450 zawodników z Polski, Niemiec, Ukrainy i Rosji. Nasz klub uplasował się na 8 miejscu na 43 kluby. Wyniki poniżej

500 MILIONOWE URODZINY ŁYSICY

XXII Ogólnopolskie Igrzyska Krajowego Zrzeszenia LZS w zapasach.

W dniach 29-31 sierpnia 2019r. w Siedlcach odbyły się XXII Ogólnopolskie Igrzyska Krajowego Zrzeszenia LZS w zapasach kobiet i zapasach w stylu wolnym.

Zapraszamy na XII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych

KOMENDANT CHORĄGWI KIELECKIEJ NA SESJI RADY GMINY W BODZENTYNIE

Dzisiejszą Sesję Rady Gminy zaszczycił swoją obecnością Komendant Chorągwi Kieleckiej hm. Tomasz Rejner, dziękując Panu Burmistrzowi MiG Bodzentyn za wspieranie inicjatywy działania drużyn harcerskich na tym terenie.

Międzynarodowy Projekt Integracyjny dla Studentów i Doktorantów

Warsztaty Trening a żywienie

Odkrycia w Bodzentynie

Archeolodzy prowadzący prace na zamku w Bodzentynie odkryli piwnice z przełomu XV i XVI wieku w zachodniej części budowli. To przełomowe wydarzenie, które pozwoli ustalić, jak zamek pierwotnie wyglądał.

HARCERSKI OBÓZ W DARŁÓWKU

Harcerstwo w gminie Bodzentyn istnieje od trzech lat i od tego momentu dzieci i młodzież zrzeszone w ZHP działającym przy Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie wyjeżdżają na harcerskie obozy wypoczynkowe.