Aktualności

Koncert Kolęd i Pastorałek.

W dniu dzisiejszym w Kościele Parafialnym w Bodzentynie odbył się koncert Kolęd i Pastorałek. Podczas koncertu posłuchaliśmy przepięknych kolęd w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Bodzentyn, wokalistek Miejsko - Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie Natalii Pepaś i Oliwii Sikory oraz wokalistki Hanny Tabiszewskiej.

XXVII Marsz Szlakiem Powstańców Styczniowych

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z XXVII MARSZU SZLAKIEM POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH

Zapraszamy na ferie zimowe.

Zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek.

Duży czyta małemu

W bieżącym roku szkolnym biblioteka szkolna zainicjowała cykl spotkań mających na celu promocję czytelnictwa. Uczennice z klas 7 b i 5 b wzięły udział w głośnym czytaniu pod hasłem „Duży czyta małemu”. Dziewczynki pod opieką bibliotekarzy przygotowały fragmenty ulubionej książeczki dzieci aut. R. Piątkowskiej „Gang Słodziaków” i czytały w klasach I – III, w zerówce oraz w grupach przedszkolnych.

Informacja o naborze !!!

Spotkanie informacyjne.

Orszak Trzech Króli za nami....

Setki osób uczestniczące w tym wydarzeniu jednoczą się, aby oddać cześć nowonarodzonemu Jezusowi. Przy akompaniamencie Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod batutą Jerzego Łapińskiego i wsparciu Witolda Bernatka. Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Bodzentyna, śpiewając kolędy i pastorałki.

Zapraszamy na XXVII Marsz Szlakiem Powstańców Styczniowych

Orszak Trzech Króli w Bodzzentynie

Kalendarz

2020-01-19

Koncert kolęd i pastorałek w Bodzentynie

Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w Bodzentynie w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP w Bodzentynie
Program:
10.00 - Msza Święta w Kościele Parafialnym w Bodzentynie
11.00 - Koncert kolęd i pastorałek

Apel o zbiórkę krwi

Zwracamy się z gorącym apelem do mieszkańców naszej gminy i wszystkich chętnych o oddawanie krwi dla Pauliny Bernatek która 14 października uległa groźnemu wypadkowi.

Zobacz również