Aktualności

Zapisy na Maraton Przedwiośnie zakończone w 2 minuty 11 sekund - trwa weryfikacja

Kolejny rekord w szybkości zapisów na imprezę sportową w naszej gminie organizowaną przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie, Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze oddział Kielce oraz Centrum Edukacji Szklany Dom – Dworek Stefana Żeromskiego w Ciekotach.

Centralne Obchody 156. Rocznicy Wybuchu Powstania Styczniowego oraz XXVI Marszu Szlakiem Powstańców Styczniowych Suchedniów – Bodzentyn

IV Maraton Pieszy Przedwiośnie – 76km

IV Maraton Pieszy Przedwiośnie – zapisy o godzinie 20:00 - 14.01.2019r.

Ferie zimowe 2019

Bodzentyńscy Harcerze w Starostwie Powiatowym

W czwartek 27.12.2018r. Drużyny Harcerskie z Bodzentyna działające przy Miejsko – Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie wraz ze swoimi instruktorami Ingą i Janem Świderskim oraz Burmistrzem MiG Bodzentyn Dariuszem Skibą odwiedzili Starostwo Powiatowe w Kielcach.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Sukcesy wokalistek z MGCKiT w Bodzentynie

W listopadzie i początkiem grudnia 2018r. 2 uczennice, które uczęszczają na zajęcia wokalne do Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie brały udział w kilku przeglądach pieśni patriotycznej.

XXVI Świętokrzyski Konkurs Kolęd i Pastorałek

Podpisanie umów o powierzenie grantów

W dniu 6 grudnia 2018 roku w Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” odbyło się podpisanie umów o powierzenie grantów pomiędzy Grantobiorcami, a Zarządem Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Wokół Łysej Góry” w ramach podziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na projekty grantowe w ramach Przedsięwzięć:

Kolejne dofinansowania na działania w gminie Bodzentyn

W dniu Św. Mikołaja jedni dostawali prezenty inni, zapewne ci mniej liczni rózgę natomiast stowarzyszenia z gminy Bodzentyn uzyskały dofinansowania na wcześniej złożone projekty.

Kalendarz

2019-01-14

IV Maraton Pieszy Przedwiośnie – 76km

IV Maraton Pieszy Przedwiośnie – zapisy o godzinie 20:00 - 14.01.2019r.
2018-12-11

Załóż Koło Gospodyń Wiejskich i uzyskaj dotację min. 3000 zł.

Zapraszamy na szkolenie organizowane przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie i Świętokrzyski Oddział Regionalny ARiMR w Kielcach z zakresu jak zarejestrować Koło Gospodyń Wiejskich aby otrzymać dotację.

Zobacz również