Aktualności

Zapraszamy wszystkich chętnych, będących w wieku emerytalnym

Uwaga Zuchy!

26 października (czwartek) o godz. 12:50 odbędzie się pierwsza zbiórka zuchów (kl. I-III). Dzieci będą zabierane przez opiekuna ze świetlicy szkolnej o 12:50 i odprowadzane o 13:50. Wymagana jest zgoda rodziców/opiekunów. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Wręczenie nagród krwiodawcom

Dnia 18 października Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba ufundował tablety dla dwóch wylosowanych osób. Nagroda dotyczyła zbiórki krwi, która odbyła się w Bodzentynie 8 października. Gratulujemy zwycięzcom.

Zawody w Krotoszynie

Zawody w Rzeszowie

Zawody w Moszczenicy

X Powiatowy Rajd Hufca

16 października odbył się X Powiatowy Rajd Hufca Kielce – Powiat „Turystyka nie tylko dla przewodnika”. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 250 osób z całego powiatu kieleckiego.

I Rajd Harcerski - Wykus - historia i teraźniejszość

Spotkanie dotyczące ,,Ekonomii Społecznej"

Dziękujemy za przybycie wszystkim uczestnikom na spotkaniu dotyczącym ,,Ekonomii Społecznej" zorganizowanym w Miejsko - Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie.

Doposażenie Młodzieżowej Orkiestry Dętej

W dniu 2 sierpnia br. Gmina Bodzentyn na czele z Panem Burmistrzem Dariuszem Skibą podpisała umowę w ramach programu „Odnowa Wsi Świętokrzyskiej” z Samorządem Województwa Świętokrzyskiego, który reprezentował Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Piotr Żołądek

Kalendarz

2017-09-10

Festyn "Powitanie Roku Szkolnego" 2017

Serdecznie zapraszamy na Festyn "Powitanie Roku Szkolnego"
10 września 2017 o godzinie 15.00. Bodzentyn, Rynek Górny

Wywiad z Grupą "Alebabki"

Grupa „Alebabki” już od ponad dwóch lat prężnie działa na terenie gminy Bodzentyn. Członkinie tej grupy organizują warsztaty i szkolenia. Pamiętają także o najmłodszych i zachęcają do wspólnego działania. „Warsztaty Tkackie” organizowane przez Stowarzyszenie „Strefa Wokół Łysej Góry” już 27 sierpnia na Rynku Górnym w Bodzentynie, start godz.15:00. Z tej okazji prezentujemy Państwu wywiad z Beatą Syzdół z grupy „Alebabki” i przy okazji serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tym nowatorskim wydarzeniu.

Zobacz również