Zimowe wyczyny z Bodzentyńskiej Doliny - III edycja

Już w najbliższy czwartek 11 stycznia od godz. 16.00 w siedzibie Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie będzie można składać wnioski odnośnie chęci udziału dziecka w III edycji projektu związanego z upowszechnianiem sportów zimowych dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Regulamin oraz wniosek można pobrać ze strony bądź w siedzibie MGCKiT w Bodzentynie. 
Przypominamy, iż w bieżącą edycję wydarzenia zaangażował się Samorząd Miasta i Gminy Bodzentyn oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie, co wzbogaciło ofertę zajęć oraz pozwoliło na zaplanowanie turnieju sportowego o Puchar Burmistrza MiG Bodzentyn. Zakwalifikowani uczestnicy projektu zostaną powiadomieni telefonicznie do dnia 25 stycznia 2018r. 
Przypominamy, iż w przypadku braku odpowiednich warunków atmosferycznych alternatywne zajęcia sportowe odbywać się będą w Powiatowym Zespole Szkół w Bodzentynie.

Zdjęcia

Kalendarz

2018-09-09

Zapraszamy na konkurs kulinarny I Bodzentyńskie Smaki Golonki

Samorząd Miasta i Gminy w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie zapraszają na konkurs kulinarny I Bodzentyńskie Smaki Golonki

Zakończenie wakacji na sportowo

Zapraszamy rodziny z dziećmi do wspólnej zabawy na placu przy ruinach Pałacu Biskupów Krakowskich.
Zapewniamy dobrą zabawę w rodzinnych drużynach."
2018-09-28

Zapraszamy na NOCNY BIEG w WILKOWIE 2018 (Gmina Bodzentyn)

Zapraszamy wszystkich nocnych amatorów biegania na bieg wokół Zalewu w Wilkowie.

Zobacz również