Zimowe wyczyny z Bodzentyńskiej Doliny - III edycja

Już w najbliższy czwartek 11 stycznia od godz. 16.00 w siedzibie Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie będzie można składać wnioski odnośnie chęci udziału dziecka w III edycji projektu związanego z upowszechnianiem sportów zimowych dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Regulamin oraz wniosek można pobrać ze strony bądź w siedzibie MGCKiT w Bodzentynie. 
Przypominamy, iż w bieżącą edycję wydarzenia zaangażował się Samorząd Miasta i Gminy Bodzentyn oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie, co wzbogaciło ofertę zajęć oraz pozwoliło na zaplanowanie turnieju sportowego o Puchar Burmistrza MiG Bodzentyn. Zakwalifikowani uczestnicy projektu zostaną powiadomieni telefonicznie do dnia 25 stycznia 2018r. 
Przypominamy, iż w przypadku braku odpowiednich warunków atmosferycznych alternatywne zajęcia sportowe odbywać się będą w Powiatowym Zespole Szkół w Bodzentynie.

Zdjęcia

Kalendarz

2017-09-10

Festyn "Powitanie Roku Szkolnego" 2017

Serdecznie zapraszamy na Festyn "Powitanie Roku Szkolnego"
10 września 2017 o godzinie 15.00. Bodzentyn, Rynek Górny

Wywiad z Grupą "Alebabki"

Grupa „Alebabki” już od ponad dwóch lat prężnie działa na terenie gminy Bodzentyn. Członkinie tej grupy organizują warsztaty i szkolenia. Pamiętają także o najmłodszych i zachęcają do wspólnego działania. „Warsztaty Tkackie” organizowane przez Stowarzyszenie „Strefa Wokół Łysej Góry” już 27 sierpnia na Rynku Górnym w Bodzentynie, start godz.15:00. Z tej okazji prezentujemy Państwu wywiad z Beatą Syzdół z grupy „Alebabki” i przy okazji serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tym nowatorskim wydarzeniu.

Zobacz również