Zapraszamy w Góry Świętokrzyskie

Wszystkich korzystających z okresu wakacyjnego zapraszamy do zwiedzania uroczych i kryjących wiele ciekawych zakątków Gór Świętokrzyskich. Znajdą tu Państwo wiele atrakcji począwszy od pieszych i rowerowych szlaków turystycznych a skończywszy na szlakach tematycznych. Wszyscy którzy skorzystają z naszej oferty będą mogli cieszyć się spokojem świętokrzyskich lasów, czystym powietrzem naszych gór i bogactwem zabytków i atrakcji regionu. ZAPRASZAMY:)

Kalendarz

2020-02-08

Bal karnawałowy dla najmłodszych.

Miejsko – Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Bodzentynie zapraszają wszystkie dzieci na „Bal karnawałowy dla najmłodszych”, który odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bodzentynie, Rynek Górny 11, już w najbliższą sobotę 8 lutego w godzinach 10:00 - 12:00.
Tego dnia czeka na najmłodszych moc wrażeń, karnawałowe zabawy i zwariowane potańcówki do utraty tchu! Zachęcamy więc dzieci do przebrania się za swojego ulubionego bohatera, księżniczkę, strażaka itp. Koniecznie należy zabrać ze sobą także dobry humor.

Zobacz również