Zajęcia muzyczne

Zajęcia muzyczne Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie

  • Nauka gry na instrumentach klawiszowych ( pianino, keyboard i akordeon). Zajęcia prowadzone są indywidualnie. Uczniowie przygotowywani są do prezentacji swoich umiejętności na scenie oraz do udziału w konkursach.
  • Zajęcia rytmiczne. W ramach zajęć rytmicznych prowadzona jest emisja głosu, ruch, elementy tańca a wszystko w przystępnej zabawowej formie. Idealna forma dla milusińskich, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie muzyki.

Opłata:
Zajęcia finansowane są przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie.

Miejsce odbywania się zajęć:
Pracownia plastyczno-muzyczna i duża sala zlokalizowane w budynku Miejsko – Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie, ul. Rynek Górny 11.

Godziny zajęć:

  • nauka gry na instrumentach klawiszowych
    soboty godz. 8.00-16.00 (pracownia plastyczno-muzyczna)
  • rytmika (duża sala)
    • Dzieci w wieku 3-5 lat –środy godz. 16.30-17.00
    • Dzieci w wieku 6-10 lat- środy godz. 17.00-17.30

 

 

Kalendarz

2017-09-10

Festyn "Powitanie Roku Szkolnego" 2017

Serdecznie zapraszamy na Festyn "Powitanie Roku Szkolnego"
10 września 2017 o godzinie 15.00. Bodzentyn, Rynek Górny

Wywiad z Grupą "Alebabki"

Grupa „Alebabki” już od ponad dwóch lat prężnie działa na terenie gminy Bodzentyn. Członkinie tej grupy organizują warsztaty i szkolenia. Pamiętają także o najmłodszych i zachęcają do wspólnego działania. „Warsztaty Tkackie” organizowane przez Stowarzyszenie „Strefa Wokół Łysej Góry” już 27 sierpnia na Rynku Górnym w Bodzentynie, start godz.15:00. Z tej okazji prezentujemy Państwu wywiad z Beatą Syzdół z grupy „Alebabki” i przy okazji serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tym nowatorskim wydarzeniu.

Zobacz również