Wybory Miss Wilków 2017

Wybory MISS LATA 2017 nad zalewem w Wilkowie

30 lipca nad zalewem w Wilkowie odbyły się wybory MISS LATA 2017 nad zalewem w Wilkowie. W szranki rywalizacji stanęło 7 uczestniczek. Po prezentacji  kandydatek w strojach dziennych i plażowych jury w składzie: Patrycja Pabis – Miss Polski Nastolatek 2016, Zuzanna Zimnica z ramienia Kancelarii Prawno-Finansowej przy ulicy Winnickiej 24 w Kielcach, która oferuje pomoc w rozliczaniu podatku za granicą, Dariusz Skiba – burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn, Jerzy Mozolewski – reżyser, scenarzysta, Cezary Ksel – Mister Ziemi Świętokrzyskiej 2017, przystąpiło do wyłonienia tych najpiękniejszych. Nagrody dla Miss Lata, I Vicemiss Lata i II Vicemiss Lata ufundował i wręczał burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba, w postaci biżuterii z kamienia pasiatego i pamiątkowej statuetki.  Natomiast Miss Publiczności otrzymała nagrodę z rąk Grzegorza Gałuszki –radnego sejmiku województwa świętokrzyskiego, w postaci kosmetyków z uzdrowiska Busko –Zdrój.

Tego dnia nazwa Wilków była na ustach wszystkich, którzy odwiedzili to urokliwe miejsce. Na najpiękniejszą czekał więc tytuł Miss Wilkowa. Została nią Natalia Kaleta z Kielc. Szarfa I Wicemiss powędrowała do Aleksandry Białek z Kielc, zaś II Wicemiss oraz Miss Publiczności do Oli Białek z gminy Bodzentyn czego szczególnie gratulujemy.

Po wyborach, wszyscy zebrani nad zalewem w Wilkowie mogli się bawić na dyskotece pod gwiazdami.

Serdecznie zapraszamy do polubienia nas na Facebooku

 https://www.facebook.com/Miejsko-Gminne-Centrum-Kultury-i-Turystyki-w-Bodzentynie-1820906678120825/

 

Zdjęcia

Kalendarz

2018-03-24

I Otwarty Turniej Gór Świętokrzyskich!

To już w przyszły weekend! I Otwarty Turniej Gór Świętokrzyskich Młodziczek i Młodzików oraz Dzieci w zapasach w stylu wolnym. Serdecznie zapraszamy!
2018-03-24

Droga do odzyskania niepodległości - zapraszamy na projekcję filmu "WILK"

Serdecznie zapraszamy na projekcję filmu "WILK" w najbliższą niedzielę do MGCKiT w Bodzentynie. Start o godz. 17.00!

Zobacz również