Święty Mikołaj w Miejsko - Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie

W piątkowe popołudnie, 8 grudnia do Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie przybyło kilkadziesiąt dzieci z Gminy Bodzentyn wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami, aby spotkać się ze Świętym Mikołajem.

Po uroczystym powitaniu przybyłych gości, i tych małych i tych dużych, przez burmistrza Miasta i  Gminy Bodzentyn Dariusza Skibę i dyrektora Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki Marcina Sikorskiego, rozpoczęła się wspaniała zabawa. Oczekiwanie na niezwykłego gościa, przebiegało pod znakiem świetnej zabawy. O tą niezwykłą atmosferę zadbali animatorzy z grupy  Prywatka dla Małolatka. Można było potańczyć, pośpiewać i wziąć udział w ciekawych konkursach. W dorosłych uczestnikach imprezy, również obudziły się dziecięce pragnienia dobrej zabawy i wspólnie świetnie się bawili. Po ogromnej dawce śmiechu i radości zjawił się najważniejszy gość tego wieczoru – Święty Mikołaj, który obdarował najmłodszych słodkimi prezentami. Dodatkową atrakcją było wspólne zdjęcie każdego dziecka ze Świętym Mikołajem. Po kilku godzinach niezapomnianej zabawy dzieci z uśmiechami na twarzach opuszczały salę widowiskową Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie. Tegoroczna impreza mikołajkowa została przygotowana przez trzy jednostki organizacyjne Gminy Bodzentyn: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. Adeli Nawrot oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok.

Zdjęcia

Kalendarz

2017-09-10

Festyn "Powitanie Roku Szkolnego" 2017

Serdecznie zapraszamy na Festyn "Powitanie Roku Szkolnego"
10 września 2017 o godzinie 15.00. Bodzentyn, Rynek Górny

Wywiad z Grupą "Alebabki"

Grupa „Alebabki” już od ponad dwóch lat prężnie działa na terenie gminy Bodzentyn. Członkinie tej grupy organizują warsztaty i szkolenia. Pamiętają także o najmłodszych i zachęcają do wspólnego działania. „Warsztaty Tkackie” organizowane przez Stowarzyszenie „Strefa Wokół Łysej Góry” już 27 sierpnia na Rynku Górnym w Bodzentynie, start godz.15:00. Z tej okazji prezentujemy Państwu wywiad z Beatą Syzdół z grupy „Alebabki” i przy okazji serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tym nowatorskim wydarzeniu.

Zobacz również