Święty Mikołaj w Miejsko - Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie

W piątkowe popołudnie, 8 grudnia do Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie przybyło kilkadziesiąt dzieci z Gminy Bodzentyn wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami, aby spotkać się ze Świętym Mikołajem.

Po uroczystym powitaniu przybyłych gości, i tych małych i tych dużych, przez burmistrza Miasta i  Gminy Bodzentyn Dariusza Skibę i dyrektora Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki Marcina Sikorskiego, rozpoczęła się wspaniała zabawa. Oczekiwanie na niezwykłego gościa, przebiegało pod znakiem świetnej zabawy. O tą niezwykłą atmosferę zadbali animatorzy z grupy  Prywatka dla Małolatka. Można było potańczyć, pośpiewać i wziąć udział w ciekawych konkursach. W dorosłych uczestnikach imprezy, również obudziły się dziecięce pragnienia dobrej zabawy i wspólnie świetnie się bawili. Po ogromnej dawce śmiechu i radości zjawił się najważniejszy gość tego wieczoru – Święty Mikołaj, który obdarował najmłodszych słodkimi prezentami. Dodatkową atrakcją było wspólne zdjęcie każdego dziecka ze Świętym Mikołajem. Po kilku godzinach niezapomnianej zabawy dzieci z uśmiechami na twarzach opuszczały salę widowiskową Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie. Tegoroczna impreza mikołajkowa została przygotowana przez trzy jednostki organizacyjne Gminy Bodzentyn: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. Adeli Nawrot oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok.

Zdjęcia

Kalendarz

2018-09-09

Zapraszamy na konkurs kulinarny I Bodzentyńskie Smaki Golonki

Samorząd Miasta i Gminy w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie zapraszają na konkurs kulinarny I Bodzentyńskie Smaki Golonki

Zakończenie wakacji na sportowo

Zapraszamy rodziny z dziećmi do wspólnej zabawy na placu przy ruinach Pałacu Biskupów Krakowskich.
Zapewniamy dobrą zabawę w rodzinnych drużynach."
2018-09-28

Zapraszamy na NOCNY BIEG w WILKOWIE 2018 (Gmina Bodzentyn)

Zapraszamy wszystkich nocnych amatorów biegania na bieg wokół Zalewu w Wilkowie.

Zobacz również