Świętokrzyskie Tkaczki

Stowarzyszenie Świętokrzyskie Tkaczki -to kreatywne kobiety z inicjatywą twórczą, pasjonatki rękodzieła, ceniące naturę i tradycje.
Członkinie grupy prowadzą warsztaty:
- "Świętokrzyskie zaklęte w pasiaki"- to możliwość utkania własnoręcznie pamiątki regionalnej w niepowtarzalnym klimacie wśród życzliwości i uśmiechu.
-"Stwórz rozkwieconą łąkę"- warsztaty robienia kwiatów z bibuły i filcu.
-"Motanki-magiczne lalki"- przynoszące  posiadaczom miłość, szczęście i dobrą energie.
Zajęcia adresowane są dla dzieci, młodzieży, grup integracyjnych, dla osób kochających rękodzieło i sztukę ludową. To niecodzienna oferta spędzenia wolnego czasu.
uczestnicy wczują się w atmosferę dawnych lat.
Siedzibą stowarzyszenia Świętokrzyskie Tkaczki jest Ściegnia 45 gmina Bodzentyn.

Kalendarz

2020-02-08

Bal karnawałowy dla najmłodszych.

Miejsko – Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Bodzentynie zapraszają wszystkie dzieci na „Bal karnawałowy dla najmłodszych”, który odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bodzentynie, Rynek Górny 11, już w najbliższą sobotę 8 lutego w godzinach 10:00 - 12:00.
Tego dnia czeka na najmłodszych moc wrażeń, karnawałowe zabawy i zwariowane potańcówki do utraty tchu! Zachęcamy więc dzieci do przebrania się za swojego ulubionego bohatera, księżniczkę, strażaka itp. Koniecznie należy zabrać ze sobą także dobry humor.

Zobacz również