Sukcesy wokalistek z MGCKiT w Bodzentynie

W listopadzie i początkiem grudnia 2018r. 2 uczennice, które uczęszczają na zajęcia wokalne do Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie brały udział w kilku przeglądach pieśni patriotycznej.

7 listopada w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku Kamiennej odbyły się eliminacje do XI Skarżyskiego Przeglądu Pieśni Patriotycznej. Do koncertu finałowego nominację otrzymała Julia Skrzeczyna. Za tydzień wystąpiła ponownie w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku, znajdując się wśród najlepszych wykonawców konkursu. 12 listopada 2018r. odbył się w Klimontowie Trzeci Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznej i Religijnej „W pieśni historia zaklęta”. ZŁOTĄ NUTKĘ wyśpiewała również Julia Skrzeczyna. Z kolei w niedzielę 25 listopada odbył się w Bodzentynie III Przegląd Pieśni Patriotycznej. II m-ce zdobyła Julia Skrzeczyna, III m-ce Natalia Pepaś. Ostatni konkurs, w którym brałyśmy ostatnio udział odbył się 1 grudnia w Klubie CPdMZ w Kielcach. Tym razem II m-ce otrzymała Natalia Pepaś. Wspaniałe wykonania piosenek przez Julię i Natalię, dobra interpretacja zaowocowały wymiernymi sukcesami.

Trener wokalny Maria Joanna Paluch

 

Zdjęcia

Kalendarz

2019-03-23

II Otwarty Turniej Gór Świętokrzyskich

Zapraszamy na ogólnopolskie wydarzenie w naszej gminie, które odbędzie się na terenie sali sportowej Gimnazjum im. mjr. Jana Piwnika "Ponurego". Zaczynamy o 10.45. Zapraszamy.
2019-01-14

IV Maraton Pieszy Przedwiośnie – 76km

IV Maraton Pieszy Przedwiośnie – zapisy o godzinie 20:00 - 14.01.2019r.