Sukces organizacyjny i sportowy

W dniach 8-9.06.2018r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach odbył się Puchar Polski w Sumo oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w Sumo. W zawodach wzięło udział prawie 300 zawodników z całego kraju. Organizatorem był Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Guliwer. Mamy skromną nadzieję że naszych dwóch zawodników weźmie udział w tegorocznych Mistrzostwach Europy w sumo.

Wyniki zawodników ULKS Guliwer poniżej:

 

Młodziczki i Młodzicy

 

  • Kępowicz Paulina                         waga 33                miejsce 2
  • Płaczkowska Wiktoria                 waga 50                miejsce 9
  • Hajdenrajch Klaudia                    waga +70              miejsce 3
  • Wilczyńska Oliwia                       waga +70              miejsce 5

 

  • Goraj Michał                               waga 35                miejsce 3
  • Wojciechowski Jakub                 waga 35                miejsce 9
  • Wojciechowski Wiktor                waga 45                miejsce 9
  • Sierpiński Michał                        waga 45                miejsce 9
  • Wilczyński Maciej                       waga 50                miejsce 3
  • Wódkowski Adam                        waga 50                miejsce 1
  • Michta Antoni                             waga 55                miejsce 7
  • Koziołek Bartłomiej                     waga 55                miejsce 10
  • Gadawski Kacper                         waga 60                miejsce 3
  • Dusza Michał                              waga 65                miejsce 9
  • Kurtek Szczepan                        waga 65                miejsce 9
  • Dobiecki Daniel                          waga +70              miejsce 5
  • Piwowar Bartlomiej                     waga +70              miejsce 9

 

Dzieci

 

  • Rokicka Anna                              waga 15                 miejsce 1
  • Kucharczyk Nikola                      waga 15                 miejsce 3
  • Marzec Anna                              waga 20,5             miejsce 1
  • Marzec Karolina                          waga 20,5             miejsce 2
  • Kumór Oskar                              waga 21                 miejsce 1
  • Waldon Piotr                               waga 21                 miejsce 2
  • Olender Mikołaj                          waga 23                miejsce 1
  • Babiarz Wojciech                       waga 23                miejsce 2
  • Pożoga Gabriela                          waga 24                miejsce 2
  • Pożoga Małgożata                        waga 24                miejsce 3
  • Koziołek Natalia                          waga 25                miejsce 2
  • Kowalik Michał                                      waga 26                miejsce 1
  • Ponikowski Igor                          waga 26                miejsce 2
  • Płaczkowski Aleksander               waga 26,5             miejsce 1
  • Babiarz Maciej                           waga 26,5             miejsce 2
  • Kozera Wojciech                        waga 26,5             miejsce 3
  • Gudziecki Olgierd                       waga 29                miejsce 1
  • Głodowski Leon                           waga 29                miejsce 3
  • Kucharczyk Karolina                    waga 29,5             miejsce 1
  • Pietrzykowska Wiktoria              waga 29,5             miejsce 3
  • Wojciechowska Oliwia                 waga 30,5             miejsce 1
  • Kucharska Blanka                        waga 30,5             miejsce 3
  • Wójcik Julia                               waga 30,5             miejsce 3
  • Wilczyński Bartosz                     waga 31                 miejsce 1
  • Rubinkiewicz Łukasz                   waga 31                 miejsce 3
  • Hajdenrajch Zuzanna                   waga 33                miejsce 2
  • Madetko Wiktor                         waga 34,5             miejsce 2
  • Pierzchała Maciej                        waga 34,5             miejsce 3
  • Bała Miłosz                                 waga 37                miejsce 3
  • Szafraniaec Natalia                    waga 36                miejsce 2
  • Kowalska Gabriela                       waga 36                miejsce 3
  • Michta Amelia                            waga 40                miejsce 2
  • Loranty Zuzanna                         waga 40                miejsce 3
  • Gąsiorowski Piotr                        waga 43                miejsce 1
  • Bartkiewicz Jan                         waga 43                miejsce 2
  • Ziach Anna                                 waga 43,5             miejsce 2
  • Bartkiewicz Maria                      waga 43,5             miejsce 3
  • Iwan Wiktor                               waga 47,5             miejsce 1
  • Pabian Aleksander                       waga 47,5             miejsce 2
  • Kowalik Julia                               waga 50                miejsce 2
  • Hajdenrajch Julia                       waga 50                miejsce 3
  • Zielonka Nikodem                       waga 56,5             miejsce 1
  • Staszewski Kacper                     waga 56,5             miejsce 2
  • Marzec Jan                                waga 56,5             miejsce 3

 

Kadetki i Kadeci

 

  • Włoch Wiktoria                          waga +65              miejsce 3
  • Kowalski Jakub                           waga 55                miejsce 1
  • Kołomański Jakub                        waga 55                miejsce 3
  • Szafraniec Kacper                      waga 55                miejsce 3
  • Wilczyński Alan                          waga 65                miejsce 1
  • Kurtek Szczepan                        waga 65                miejsce 2
  • Wódkowski Adam                        waga 65                miejsce 3
  • Stęplewski Mateusz                   waga 65                miejsce 3
  • Dobiecki Daniel                          waga 85                miejsce 1
  • Piwowar Bartlomiej                     waga 85                miejsce 2

 

Trenerami ww. zawodników są Karol Kucharczyk, Zbigniew Płaczkowski i Radosław Dutkiewicz.

 

Zdjęcia

Kalendarz

2018-09-09

Zapraszamy na konkurs kulinarny I Bodzentyńskie Smaki Golonki

Samorząd Miasta i Gminy w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie zapraszają na konkurs kulinarny I Bodzentyńskie Smaki Golonki

Zakończenie wakacji na sportowo

Zapraszamy rodziny z dziećmi do wspólnej zabawy na placu przy ruinach Pałacu Biskupów Krakowskich.
Zapewniamy dobrą zabawę w rodzinnych drużynach."
2018-09-28

Zapraszamy na NOCNY BIEG w WILKOWIE 2018 (Gmina Bodzentyn)

Zapraszamy wszystkich nocnych amatorów biegania na bieg wokół Zalewu w Wilkowie.

Zobacz również