Srebrny medal na Mistrzostwach Polski 2021!!!

Zakończyły się Mistrzostwa Polski, które mieliśmy zaszczyt organizować w stolicy województwa świętokrzyskiego. Do Hali Legionów w Kielcach przyjechały zawodniczki z 54 klubów sportowych z 13 województw, które miały szansę sprawdzić swoje sportowe umiejętności na tle przeciwniczek z całego kraju.
Zapaśniczki w przedziale wiekowym od 12 do 14 lat startując w 10 kategoriach wagowych wykazały się znakomitą formą, a rywalizacja w sportowym duchu fair play była bardzo wyrównana. Nad prawidłowym przebiegiem walk czuwało 14 sędziów międzynarodowych oraz związkowych.

Julia Kowalik – zawodniczka ULKS Guliwer zaprezentowała znakomitą formę i sięgnęła po srebrny medal ulegając jedynie w finałowym pojedynku Oliwii Deląg z MKZ Unii Racibórz.

Polskie zapasy wspiera Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych – Sponsor Tytularny PZZ, Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w Zapasach.

Dziękujemy naszym partnerom i sponsorom za wsparcie organizacji tej jednej z najbardziej prestiżowych imprez zapaśniczych, a zawodniczkom gratulujemy wspaniałej formy i świetnych występów na kieleckich matach!!!

 

Zdjęcia

Kalendarz

2021-11-27

Zapraszamy na uroczystość odsłonięcia tablicy!

Serdecznie zapraszamy na uroczystość związaną z odsłonięciem tablicy upamiętniającej płk. Jana Piwnika "Ponurego" i mjr. Eugeniusza Kaszyńskiego "Nurta".
2021-11-21

Cecyliada 2021!

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę!

Zobacz również