SPORT I WOLONTARIAT SPORTOWY W BODZENTYNIE - KORZYŚCI DLA CIAŁA I DUCHA

26 października 2017 roku Wolontariusze z Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz zawodnicy ULKS "Jodła" Bodzentyn mieli możliwość bezpłatnego skorzystania z dwugodzinnego pobytu na pływalni w Starachowicach.
Atrakcje pływalni i relaks w strefie odnowy biologicznej zapewniły uczestnikom wyjazdu ogromną frajdę i utwierdziły w przekonaniu że "Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaczniemy życia..." - HERODOT
Wyjazd był formą nagrody za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu I Nocnego Biegu Wilkołaka i marszu z kijami WILK-WALKING, które odbyły się 29 września 2017r. w Wilkowie. Pomysłodawcą prekursorskiego wydarzenia sportowego był Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn pan Dariusz Skiba, który wyraża nadzieję na ciągły i prężny rozwój sportu i wolontariatu sportowego w naszej gminie. 

Zdjęcia

Kalendarz

2018-12-11

Załóż Koło Gospodyń Wiejskich i uzyskaj dotację min. 3000 zł.

Zapraszamy na szkolenie organizowane przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie i Świętokrzyski Oddział Regionalny ARiMR w Kielcach z zakresu jak zarejestrować Koło Gospodyń Wiejskich aby otrzymać dotację.
2018-11-18

100 lat wolności – 100 lat tradycji

Serdecznie zaprasza na uroczystość środowiskową „100 lat wolności – 100 lat tradycji” w dniu 18 listopada 2018r.
2018-09-09

Zapraszamy na konkurs kulinarny I Bodzentyńskie Smaki Golonki

Samorząd Miasta i Gminy w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie zapraszają na konkurs kulinarny I Bodzentyńskie Smaki Golonki

Zobacz również