SPORT I WOLONTARIAT SPORTOWY W BODZENTYNIE - KORZYŚCI DLA CIAŁA I DUCHA

26 października 2017 roku Wolontariusze z Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz zawodnicy ULKS "Jodła" Bodzentyn mieli możliwość bezpłatnego skorzystania z dwugodzinnego pobytu na pływalni w Starachowicach.
Atrakcje pływalni i relaks w strefie odnowy biologicznej zapewniły uczestnikom wyjazdu ogromną frajdę i utwierdziły w przekonaniu że "Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaczniemy życia..." - HERODOT
Wyjazd był formą nagrody za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu I Nocnego Biegu Wilkołaka i marszu z kijami WILK-WALKING, które odbyły się 29 września 2017r. w Wilkowie. Pomysłodawcą prekursorskiego wydarzenia sportowego był Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn pan Dariusz Skiba, który wyraża nadzieję na ciągły i prężny rozwój sportu i wolontariatu sportowego w naszej gminie. 

Zdjęcia

Kalendarz

2018-03-24

I Otwarty Turniej Gór Świętokrzyskich!

To już w przyszły weekend! I Otwarty Turniej Gór Świętokrzyskich Młodziczek i Młodzików oraz Dzieci w zapasach w stylu wolnym. Serdecznie zapraszamy!
2018-03-24

Droga do odzyskania niepodległości - zapraszamy na projekcję filmu "WILK"

Serdecznie zapraszamy na projekcję filmu "WILK" w najbliższą niedzielę do MGCKiT w Bodzentynie. Start o godz. 17.00!

Zobacz również