Smaki Babiego Lata - Festiwal!

2021-10-10

Już 10 października br.! Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu kieleckiego na wyjątkowe kulinarne wydarzenie tej jesieni pn. „Smaki Babiego Lata”.

Odbędzie się ono w malowniczym miejscu - Dworku Stefana Żeromskiego w Ciekotach w gminie Masłów. Pomysłodawcą tej smakowitej inicjatywy jest starosta kielecki Mirosław Gębski, a do współpracy zaprosiliśmy wójta gminy Masłów Tomasza Lato oraz Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” z dyrektorem Wojciechem Purtakiem na czele.

Podczas niedzielnego popołudnia nasi goście będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowych kulinarnych warsztatach, a w międzyczasie obejrzeć występy artystyczne najlepszych zespołów śpiewaczo-tanecznych i kapel ludowych.

 

Poniżej regulamin z kartą zgłoszeniową:

Regulamin i karta zgłoszeniowa

Kalendarz

2021-10-06

Wyjazd do kina!

Kolejny wyjazd do kina do Starachowic! Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń!
2021-12-10

Świętokrzyski Konkurs Sztuki Ludowej!

Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach zaprasza do udziału w Świętokrzyskim Konkursie Sztuki Ludowej. Celem konkursu jest, poznanie twórczości autorów województwa świętokrzyskiego zajmujących się sztuką ludową, rejestrowanie przemian zachodzących we współczesnej sztuce. dokumentowanie i archiwizowanie materiałów związanych z kulturą ludową, a także popularyzowanie kultury tradycyjnej.
2021-10-08

Wystawa książek autorskich!

Serdecznie zapraszamy na wystawę książek autorskich!

Zobacz również