Seniorzy z Gminy Bodzentyn poprawiają swoją aktywność fizyczną

Od maja 2019 r. grupa seniorów z Gminy Bodzentyn w ramach projektu „ AKTYWNY SENIOR-PRZYGODA ZE SPORTEM” zorganizowane przez Stowarzyszenie Bodzentyn Miasto Nasze przy wsparciu Zarządu Województwa Świętokrzyskiego regularnie wyjeżdża na basen do Starachowic. Uczestnicy projektu podjęli aktywne ćwiczenia z aerobiku wodnego pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

AQUA AEROBIK  to zajęcia w wodzie podczas których wykonywane są różne formy ćwiczeń gimnastycznych ogólnorozwojowych, oddechowych, gibkościowych i rozciągających. Comiesięczne wyjazdy to nie tylko korzyści zdrowotne, ale także świetna okazja do nawiązywania przyjaźni i kontaktu z innymi osobami.

Zdjęcia

Kalendarz

2020-02-08

Bal karnawałowy dla najmłodszych.

Miejsko – Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Bodzentynie zapraszają wszystkie dzieci na „Bal karnawałowy dla najmłodszych”, który odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bodzentynie, Rynek Górny 11, już w najbliższą sobotę 8 lutego w godzinach 10:00 - 12:00.
Tego dnia czeka na najmłodszych moc wrażeń, karnawałowe zabawy i zwariowane potańcówki do utraty tchu! Zachęcamy więc dzieci do przebrania się za swojego ulubionego bohatera, księżniczkę, strażaka itp. Koniecznie należy zabrać ze sobą także dobry humor.

Zobacz również