Seniorzy na Koncercie w Skarżysku - Kamiennej

Na zaproszenie pani Agnieszki Buras seniorzy z gminy Bodzentyn mieli okazję pojechać do Skarżyska – Kamiennej na wyjątkowy koncert słowno-muzyczny zatytułowany „Trzeba być dobrym jak chleb”.
Seniorzy mieli możliwość posłuchać fletni Pana, gry na cymbałach, muzyki organowej a także wysłuchać światowej sławy solistów. Wszyscy uczestnicy byli zafascynowani koncertem zgodnie twierdząc, że była to wyjątkowa uczta duchowa.

Kalendarz

2020-02-08

Bal karnawałowy dla najmłodszych.

Miejsko – Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Bodzentynie zapraszają wszystkie dzieci na „Bal karnawałowy dla najmłodszych”, który odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bodzentynie, Rynek Górny 11, już w najbliższą sobotę 8 lutego w godzinach 10:00 - 12:00.
Tego dnia czeka na najmłodszych moc wrażeń, karnawałowe zabawy i zwariowane potańcówki do utraty tchu! Zachęcamy więc dzieci do przebrania się za swojego ulubionego bohatera, księżniczkę, strażaka itp. Koniecznie należy zabrać ze sobą także dobry humor.

Zobacz również