"Senior na drodze"

W miniony piątek odbyło się spotkanie mieszkańców Celin oraz członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Miejsko - Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie w spotkaniu pt. „Senior na drodze - Pamiętaj o bezpieczeństwie”. Spotkanie odbyło się w Świetlicy Wiejskiej w Celinach.

Prowadzący spotkanie - Mariusz Sztal przedstawił zagadnienia bezpieczeństwa na drodze, sposoby uniknięcia lub zminimalizowania prawdopodobieństwa wystąpienia wypadków drogowych. Uczestnicy mogli w czasie spotkania poznać liczne czynniki poprawiające i zwiększające nasze bezpieczeństwo na drodze.

Dodatkowo rowery uczestników którzy przyjechali na spotkanie zostały uzupełnione o brakujące wyposażenie.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i czynny udział w zajęciach poprawiających nasze bezpieczeństwo w codziennym funkcjonowaniu. Dziękujemy również Pani Teresie Bzymek za pomoc w organizacji spotkania i udostępnieniu świetlicy.

Zdjęcia

Kalendarz

2020-02-08

Bal karnawałowy dla najmłodszych.

Miejsko – Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Bodzentynie zapraszają wszystkie dzieci na „Bal karnawałowy dla najmłodszych”, który odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bodzentynie, Rynek Górny 11, już w najbliższą sobotę 8 lutego w godzinach 10:00 - 12:00.
Tego dnia czeka na najmłodszych moc wrażeń, karnawałowe zabawy i zwariowane potańcówki do utraty tchu! Zachęcamy więc dzieci do przebrania się za swojego ulubionego bohatera, księżniczkę, strażaka itp. Koniecznie należy zabrać ze sobą także dobry humor.

Zobacz również