Nasza futbolistka Karina Kosiarska powołana do reprezentacji Polski

Karina Kosiarska, utalentowana futbolistka Łysicy Bodzentyn, została powołana do reprezentacji Polski do 19 lat. -To ogromne wyróżnienie dla Kariny, naszego klubu i całego Bodzentyna - mówi Mirosław Rubinkiewicz, trener Łysicy.
-Karina ma 17 lat, a otrzymała powołanie do reprezentacji Polski do 19 lat. Weźmie udział w konsultacji, która rozpocznie się 28 stycznia w Pruszkowie. To niezwykle perspektywiczna zawodniczka, gra w ataku, ma niesamowity instynkt strzelecki. W pełni zasłużyła na to powołanie. Cieszymy się, że Łysica doczekała się kadrowiczki - mówił nam trener Mirosław Rubinkiewicz.
Po jesieni jest na czele klasyfikacji strzelców w II lidze, w której występuje z Łysicą. Zawodniczką tą interesują się kluby z ekstraklasy i kwestią czasu wydaje się to, że trafi do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet do 19 lat Marcin Kasprowicz na konsultację szkoleniową w Pruszkowie powołał 27 zawodniczek. Odbędzie się ona w dniach 28-30 stycznia.

źródło:
https://echodnia.eu/swietokrzyskie/nasza-futbolistka-powolana-do-reprezentacji-polski-to-ogromne-wyroznienie-dla-kariny-kosiarskiej-i-lysicy-bodzentyn/ar/13824305#sport

Kalendarz

2019-03-23

II Otwarty Turniej Gór Świętokrzyskich

Zapraszamy na ogólnopolskie wydarzenie w naszej gminie, które odbędzie się na terenie sali sportowej Gimnazjum im. mjr. Jana Piwnika "Ponurego". Zaczynamy o 10.45. Zapraszamy.

Zobacz również