Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie szyje maseczki.

Nasza jednostka powołana do pełnienia misji opartej na organizowaniu działań kulturalno-turystycznych w tej trudnej sytuacji społecznej swymi działaniami wykraczamy poza utarte ramy.

Akcja szycia maseczek ma na celu wsparcie szczególnie osób starszych, członków UTW, klubów seniora, osób z grupy podwyższonego ryzyka w najprostszą formę ochrony jaką są maseczki.
Zwracamy się jednocześnie do wszystkich mieszkańców, firm o przekazywanie na rzecz Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki oraz Urzędu Miasta i Gminy materiałów z których można uszyć maseczki (najlepiej bawełna), więcej informacji pod tel. 693 690 333 oraz 606 851 736. Z przekazanego materiału nasi pracownicy uszyją maseczki dla osób potrzebujących. Będzie można je pobrać w siedzibie Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki, ul. Rynek Górny 11 w godzinach od 8.00 – do 16.00 od najbliższego poniedziałku.
Z góry dziękujemy za wsparcie.

Zdjęcia

Kalendarz

III NOCNY BIEG I MARSZ W WILKOWIE

Nocny Bieg w Wilkowie odbędzie się w dniu 25 września 2020 roku, godz. 19:00. Dystans biegu – 14,7km – Marsz z Kijami – 10,5km.
To kolejny Nocny Bieg w ramach 3 Nocnego Maratonu Wokół Świętokrzyskich Zalewów Wodnych.

Zobacz również