Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie szyje maseczki.

Nasza jednostka powołana do pełnienia misji opartej na organizowaniu działań kulturalno-turystycznych w tej trudnej sytuacji społecznej swymi działaniami wykraczamy poza utarte ramy.

Akcja szycia maseczek ma na celu wsparcie szczególnie osób starszych, członków UTW, klubów seniora, osób z grupy podwyższonego ryzyka w najprostszą formę ochrony jaką są maseczki.
Zwracamy się jednocześnie do wszystkich mieszkańców, firm o przekazywanie na rzecz Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki oraz Urzędu Miasta i Gminy materiałów z których można uszyć maseczki (najlepiej bawełna), więcej informacji pod tel. 693 690 333 oraz 606 851 736. Z przekazanego materiału nasi pracownicy uszyją maseczki dla osób potrzebujących. Będzie można je pobrać w siedzibie Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki, ul. Rynek Górny 11 w godzinach od 8.00 – do 16.00 od najbliższego poniedziałku.
Z góry dziękujemy za wsparcie.

Zdjęcia

Kalendarz

2020-02-08

Bal karnawałowy dla najmłodszych.

Miejsko – Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Bodzentynie zapraszają wszystkie dzieci na „Bal karnawałowy dla najmłodszych”, który odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bodzentynie, Rynek Górny 11, już w najbliższą sobotę 8 lutego w godzinach 10:00 - 12:00.
Tego dnia czeka na najmłodszych moc wrażeń, karnawałowe zabawy i zwariowane potańcówki do utraty tchu! Zachęcamy więc dzieci do przebrania się za swojego ulubionego bohatera, księżniczkę, strażaka itp. Koniecznie należy zabrać ze sobą także dobry humor.

Zobacz również