Miasto i Gmina Bodzentyn na Dożynkach Powiatu Kieleckiego

Niedziela – 25 sierpnia była dniem, kiedy odbywały się dożynki powiatu Kieleckiego w miejscowości Mniów. Kompleks sportowy pomieścił setki przybyłych gości oraz reprezentacja wszystkich gmin powiatu kieleckiego, które przybyły z wieńcami dożynkowymi. Nasza gminę Bodzentyn reprezentowało sołectwo Sieradowice, którego wieniec godnie prezentował się pośród 19 wieńców gmin powiatu kieleckiego. Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba z dumą wspierał nie tylko delegację z Sieradowic, ale także zespół Pieśni i Tańca „Furmani”, który swoim występem uświetnił i ożywił uroczystości dożynkowe.

Zdjęcia

Kalendarz

2020-02-08

Bal karnawałowy dla najmłodszych.

Miejsko – Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Bodzentynie zapraszają wszystkie dzieci na „Bal karnawałowy dla najmłodszych”, który odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bodzentynie, Rynek Górny 11, już w najbliższą sobotę 8 lutego w godzinach 10:00 - 12:00.
Tego dnia czeka na najmłodszych moc wrażeń, karnawałowe zabawy i zwariowane potańcówki do utraty tchu! Zachęcamy więc dzieci do przebrania się za swojego ulubionego bohatera, księżniczkę, strażaka itp. Koniecznie należy zabrać ze sobą także dobry humor.

Zobacz również