Mamy brąz na Mistrzostwach Europy w Sumo!

Maciej Wilczyński, zawodnik Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „Guliwer”, zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Europy Kadetów i Juniorów w sumo.

W tym roku Mistrzostwa odbywały się w Warszawie w dniach 19 – 23 października. Wzięli w nich udział zawodnicy z 10 państw. Maciej Wilczyński,
w kategorii wagowej 40 kg przegrał tylko jedną walkę o wejście do finału, z Rosjaninem, co pozostawiło mu jedynie możliwość walki o brąz.
To nie pierwszy sukces tego zawodnika w 2017 roku. Na Mistrzostwach Polski w sumo Maciej Wilczyński był drugi ( Srebro wywalczył również na Pucharze
Polski w sumo).

Zdjęcia

Kalendarz

2018-09-09

Zapraszamy na konkurs kulinarny I Bodzentyńskie Smaki Golonki

Samorząd Miasta i Gminy w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie zapraszają na konkurs kulinarny I Bodzentyńskie Smaki Golonki

Zakończenie wakacji na sportowo

Zapraszamy rodziny z dziećmi do wspólnej zabawy na placu przy ruinach Pałacu Biskupów Krakowskich.
Zapewniamy dobrą zabawę w rodzinnych drużynach."
2018-09-28

Zapraszamy na NOCNY BIEG w WILKOWIE 2018 (Gmina Bodzentyn)

Zapraszamy wszystkich nocnych amatorów biegania na bieg wokół Zalewu w Wilkowie.