Mamy brąz na Mistrzostwach Europy w Sumo!

Maciej Wilczyński, zawodnik Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „Guliwer”, zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Europy Kadetów i Juniorów w sumo.

W tym roku Mistrzostwa odbywały się w Warszawie w dniach 19 – 23 października. Wzięli w nich udział zawodnicy z 10 państw. Maciej Wilczyński,
w kategorii wagowej 40 kg przegrał tylko jedną walkę o wejście do finału, z Rosjaninem, co pozostawiło mu jedynie możliwość walki o brąz.
To nie pierwszy sukces tego zawodnika w 2017 roku. Na Mistrzostwach Polski w sumo Maciej Wilczyński był drugi ( Srebro wywalczył również na Pucharze
Polski w sumo).

Zdjęcia

Kalendarz

2018-03-24

I Otwarty Turniej Gór Świętokrzyskich!

To już w przyszły weekend! I Otwarty Turniej Gór Świętokrzyskich Młodziczek i Młodzików oraz Dzieci w zapasach w stylu wolnym. Serdecznie zapraszamy!
2018-03-24

Droga do odzyskania niepodległości - zapraszamy na projekcję filmu "WILK"

Serdecznie zapraszamy na projekcję filmu "WILK" w najbliższą niedzielę do MGCKiT w Bodzentynie. Start o godz. 17.00!