Kultura wspiera medyka

W ramach wolontariatu pracownicy Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie wspomagają świętokrzyskie szpitale szyjąc czepki dla medyków. Szyte są one z materiałów dostarczonych przez Wojewódzki Domu Kultury w Kielcach.
Osoby z Gminy Bodzentyn chcące się przyłączyć się do akcji prosimy o kontakt z Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie.
Ponadto mamy do rozdania jeszcze kilkadziesiąt maseczek ochronnych. Zapraszamy potrzebujących po odbiór – MGCKiT w Bodzentynie, ul. Rynek Górny 11.

Kalendarz

2020-02-08

Bal karnawałowy dla najmłodszych.

Miejsko – Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Bodzentynie zapraszają wszystkie dzieci na „Bal karnawałowy dla najmłodszych”, który odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bodzentynie, Rynek Górny 11, już w najbliższą sobotę 8 lutego w godzinach 10:00 - 12:00.
Tego dnia czeka na najmłodszych moc wrażeń, karnawałowe zabawy i zwariowane potańcówki do utraty tchu! Zachęcamy więc dzieci do przebrania się za swojego ulubionego bohatera, księżniczkę, strażaka itp. Koniecznie należy zabrać ze sobą także dobry humor.

Zobacz również