Koło ARiMR w sercu wsi - edycja 2021!

Celem Konkursu jest spopularyzowanie aktywnej działalności Kół na rzecz lokalnych społeczności wiejskich oraz zachęcenie do tworzenia nowych organizacji i rejestracji ich w Krajowym Rejestrze KGW. Konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu (od 3 do 5 min.) obrazującego sposoby wykorzystania przez KGW otrzymanej z ARiMR pomocy finansowej. Można wygrać nagrody rzeczowe o wartości:
I miejsce - 2000 zł, II miejsce - 1200 zł, III miejsce - 800 zł. Prace należy wysłać do 15 listopada 2021 roku do Świętokrzyski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Kielcach, przy ul. Warszawskiej 430, 25-414.

Kalendarz

2021-10-06

Wyjazd do kina!

Kolejny wyjazd do kina do Starachowic! Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń!
2021-12-10

Świętokrzyski Konkurs Sztuki Ludowej!

Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach zaprasza do udziału w Świętokrzyskim Konkursie Sztuki Ludowej. Celem konkursu jest, poznanie twórczości autorów województwa świętokrzyskiego zajmujących się sztuką ludową, rejestrowanie przemian zachodzących we współczesnej sztuce. dokumentowanie i archiwizowanie materiałów związanych z kulturą ludową, a także popularyzowanie kultury tradycyjnej.
2021-10-08

Wystawa książek autorskich!

Serdecznie zapraszamy na wystawę książek autorskich!

Zobacz również