Informacja dla organizacji pozarządowych!!

W związku z pismem ZP-I.523.2.2020 Starosty Kieleckiego dotyczącego aktualizacji „Mapy aktywności społecznej organizacji pozarządowych działających na terenie Powiatu Kieleckiego” (załącznik nr 1), zwracamy się z prośbą o wypełnienie formularza identyfikacji organizacji pozarządowej (załącznik nr 2).

Formularz należy dostarczyć drogą korespondencyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Kielcach, 25-511 Kielce, ul. Wrzosowa 44  lub drogą mailową na adres: kancelaria@powiat.kielce.pl  w możliwie szybkim terminie. Pismo to zostało skierowane do naszej instytucji z prośbą o pomoc w rozesłaniu formularzy do stowarzyszeń działających na terenie naszej gminy.

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Kalendarz

2020-02-08

Bal karnawałowy dla najmłodszych.

Miejsko – Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Bodzentynie zapraszają wszystkie dzieci na „Bal karnawałowy dla najmłodszych”, który odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bodzentynie, Rynek Górny 11, już w najbliższą sobotę 8 lutego w godzinach 10:00 - 12:00.
Tego dnia czeka na najmłodszych moc wrażeń, karnawałowe zabawy i zwariowane potańcówki do utraty tchu! Zachęcamy więc dzieci do przebrania się za swojego ulubionego bohatera, księżniczkę, strażaka itp. Koniecznie należy zabrać ze sobą także dobry humor.

Zobacz również