Harcerze z Bodzentyna na Podium!!!!

W piątek 27 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Masłowie odbył się Harcerski Turniej Sportowy. Przeznaczony on był dla wszystkich harcerzy z powiatu kieleckiego. Głównym celem turnieju było zachęcenie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach sportowych, popularyzacja mody na czynny wypoczynek i wyłonienie najbardziej sprawnych drużyn harcerskich, ale przede wszystkim wspólna zabawa w miłym towarzystwie.

Patronat honorowy nad Harcerskim Turniejem Sportowym objął Tomasz Lato – Wójt Gminy Masłów. Na turnieju stawiły się wszystkie trzy Drużyny Harcerskie z naszej gminy: Bodzentyn-Psary, Święta Katarzyna a także po raz pierwszy z nami pojechali harcerze ze Wzdołu.
Nad prawidłowością wykonywanych konkurencji czuwali trenerzy i nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły w Masłowie.Zawodnicy popisywali się swoimi umiejętnościami w różnych dziedzinach sportowych: bieg z przeszkodami, rzuty do celu i inne sprawności.

Najlepsze drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy za udział w zawodach sportowych.

Jedną z najlepszych drużyn okazała się DRUŻYNA HARCERSKA Z BODZENTYNA, która królowała na podium zdobywając:

I miejsce w turnieju sprawnościowym (drużynowym)

I miejsce dla Piotra Piwki w indywidualnym turnieju tenisa stołowego

III miejsce w turnieju piłki nożnej w hali

III miejsce w turnieju piłki ręcznej dziewcząt.

            Nasi harcerze byli bardzo dobrze przygotowani, aktywnie i z sercem uczestniczyli w turniejowych konkurencjach. W skupieniu wygrywali kolejne konkurencje. Wszystkim naszym zawodnikom turniej sprawił dużo radości, nabrali więc wiary w swoje sportowe możliwości.

Serdeczne gratulacje dla naszych harcerzy i druhów przygotowujących drużyny za godne reprezentowanie gminy Bodzentyn.

Kalendarz

2019-01-14

IV Maraton Pieszy Przedwiośnie – 76km

IV Maraton Pieszy Przedwiośnie – zapisy o godzinie 20:00 - 14.01.2019r.
2018-12-11

Załóż Koło Gospodyń Wiejskich i uzyskaj dotację min. 3000 zł.

Zapraszamy na szkolenie organizowane przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie i Świętokrzyski Oddział Regionalny ARiMR w Kielcach z zakresu jak zarejestrować Koło Gospodyń Wiejskich aby otrzymać dotację.

Zobacz również