Harcerze Pamiętają

Pierwsze dwa dni listopada to czas, kiedy odwiedzamy cmentarze by pochylić się nad grobami najbliższych nam osób.

Tak jak w poprzednich latach tak i w tym roku harcerze z gminy Bodzentyn działający przy Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Turystyki wraz ze swoimi opiekunami pamiętają  o miejscu mordu mieszkańców Bodzentyna, o grobach i mogiłach poległych żołnierzy walczących w obronie naszej małej ojczyzny zapalając symboliczne znicze.

Pamięć o poległych żołnierzach to wyraz najwyższego szacunku dla tych, którzy dzielnie walczyli za naszą wolność i niepodległość.

Zdjęcia

Kalendarz

2020-02-08

Bal karnawałowy dla najmłodszych.

Miejsko – Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Bodzentynie zapraszają wszystkie dzieci na „Bal karnawałowy dla najmłodszych”, który odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bodzentynie, Rynek Górny 11, już w najbliższą sobotę 8 lutego w godzinach 10:00 - 12:00.
Tego dnia czeka na najmłodszych moc wrażeń, karnawałowe zabawy i zwariowane potańcówki do utraty tchu! Zachęcamy więc dzieci do przebrania się za swojego ulubionego bohatera, księżniczkę, strażaka itp. Koniecznie należy zabrać ze sobą także dobry humor.

Zobacz również