Gminny Turniej Szachowy

W dniu 15 sierpnia 2017 roku w Gospodarstwie Agroturystycznym ,,Na Górce” Jadwigi i Marka Dulębów w miejscowości Wiącka odbył się Gminny Turniej Szachowy, w którym nietypowo spotkali się pasjonaci gry w szachy z dwóch Województw Świętokrzyskiego i Mazowieckiego, dlatego można skłonić się ku stwierdzeniu, że pasja nie ma granic.

Oficjalne otwarcie turnieju rozpoczęło się poprzez przywitanie uczestników przez sekretarza Miasta i Gminy Bodzentyn Pana Wojciecha Furmanka, który również pasjonuję się grą w szachy. Uczestnikami turnieju byli mieszkańcy Bliżyna, Szydłowca, Końskich, Skarżyska-Kamiennej oraz Gminy Bodzentyn. Rozgrywki szachowe sędziował Pan Marian Frąk, który dzięki swojemu doświadczeniu oraz długoletniej gry w szachy mógł profesjonalnie poprowadzić cały turniej. Gracze doskonale czuli się w Gospodarstwie Agroturystycznym Państwa Dulębów znajdującym się w samym sercu Gór Świętokrzyskich z wspaniałym widokiem na pasmo Klonowskie oraz Święty Krzyż. Uczestnicy przy okazji mieli możliwość skosztować wspaniałych dań kuchni regionalnej w wykonaniu Gospodyni Pani Jadwigi. Rywalizacja była zacięta, do ostatniej minuty wszyscy walczyli o zwycięstwo. Wyniki końcowe wyglądały następująco: I miejsce- Mariusz Cichocki, II Miejsce- Adam Łukomski, III miejsce –Zdzisław Szczygieł. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju i mamy nadzieję, że spotkamy się już za rok. Podziękowania również składamy Państwu Dulębów za gościnę oraz możliwość organizacji turnieju. Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Na Górce” jest miejscem przyjaznym każdemu jak widzimy można tu spędzić wolny czas w całkiem inny sposób.

 

Agnieszka Dulęba

Zdjęcia

Kalendarz

2018-03-24

I Otwarty Turniej Gór Świętokrzyskich!

To już w przyszły weekend! I Otwarty Turniej Gór Świętokrzyskich Młodziczek i Młodzików oraz Dzieci w zapasach w stylu wolnym. Serdecznie zapraszamy!
2018-03-24

Droga do odzyskania niepodległości - zapraszamy na projekcję filmu "WILK"

Serdecznie zapraszamy na projekcję filmu "WILK" w najbliższą niedzielę do MGCKiT w Bodzentynie. Start o godz. 17.00!

Zobacz również