Gminne obchody Dnia Dziecka w Bodzentynie

Po uroczystym otwarciu imprezy i najlepszych życzeniach dla wszystkich świętujących od Andrzeja Jarosińskiego, viceburmistrza miasta i gminy Bodzentyn oraz Marcina Sikorskiego, dyrektora Miejsko-Gminnego Centrum Kultury, rozpoczęły się występy artystyczne. Jako pierwszy na scenie zaprezentował się znany już gminnej społeczności zespół ,,Krejzolki”, który wykonał kilka utworów ze swojego szerokiego repertuaru.

 

       Po uroczystym otwarciu imprezy i najlepszych życzeniach dla wszystkich świętujących od Andrzeja Jarosińskiego, viceburmistrza miasta i gminy Bodzentyn oraz Marcina Sikorskiego, dyrektora Miejsko-Gminnego Centrum Kultury, rozpoczęły się występy artystyczne. Jako pierwszy na scenie zaprezentował się znany już gminnej społeczności zespół ,,Krejzolki”, który wykonał kilka utworów ze swojego szerokiego repertuaru. Jedyny solista w zespole brawurowo wykonał piosenkę „Już taki jestem zimny drań” i zdobył serca publiczności za wykonanie i aranżację.  Wspaniały pokaz dali także młodzi artyści z Akademii Tańca ,,Zameczek”. Występy milusińskich zostały nagrodzone zasłużonymi gromkimi brawami. Wszyscy uczestnicy niedzielnej zabawy nie mogli narzekać na nudę. Najmłodsi korzystali z kącika malowania twarzy, gdzie przeistaczali się w ulubione postacie z bajek lub zwierzątka. Maluchy mogły pobuszować także w basenie z piłkami, przejść tor przeszkód, pohuśtać się na bujakach lub poskakać na dmuchańcach. Nieco starszych uczestników nie zniechęcały długie kolejki do  parku trampolin, na którym każdy chciał spróbować swoich sił. Oczywiście nie zabrakło też atrakcyjnych konkursów z nagrodami oraz zabaw z animatorami. Podczas festynu można było wziąć udział w biegu ulicznym. Zapał biegających mimo ogromnego upału był godny podziwu. W mgnieniu oka uczestnicy pokonywali wyznaczony dystans. Wszyscy biegacze zostali obdarowani słodyczami, a najszybsi zdobyli pamiątkowe dyplomy. Dla pokrzepienia sił organizatorzy częstowali wodą i pysznymi cukierkami. Każde dziecko dostało również malowanki, które ufundował pan Robert Kita –przedstawiciel firmy ubezpieczeniowej w Bodzentynie. Szczególne podziękowania dla wolontariuszy z Powiatowego Zespołu Szkół w Bodzentynie za pomoc w przeprowadzeniu biegów ulicznych i nie tylko.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i radość na twarzach naszych milusińskich

Kalendarz

2019-03-23

II Otwarty Turniej Gór Świętokrzyskich

Zapraszamy na ogólnopolskie wydarzenie w naszej gminie, które odbędzie się na terenie sali sportowej Gimnazjum im. mjr. Jana Piwnika "Ponurego". Zaczynamy o 10.45. Zapraszamy.
2019-01-14

IV Maraton Pieszy Przedwiośnie – 76km

IV Maraton Pieszy Przedwiośnie – zapisy o godzinie 20:00 - 14.01.2019r.