Dzień Kobiet za nami!

W sobotę 10 marca w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie świętowano Dzień Kobiet. Specjalnie dla pań wystąpił „Kabaret NA ŻARTY”.

Zgromadzone Panie przywitał Dyrektor Centrum Kultury Marcin Sikorski, który podkreślał jak ważną rolę pełnią kobiety w życiu każdego mężczyzny. Następnie głos zabrał Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn - Dariusz Skiba, który złożył najserdeczniejsze życzenia przybyłym Paniom. Po części oficjalnej przyszedł czas na rozrywkę. Na scenie zaprezentowali się artyści kabaretowi, którzy szybko nawiązali kontakt z publicznością i zaprosili ich do wspólnej zabawy. Zabawne skecze rozbawiły całą widownię, która nagradzała kabareciarzy gromkimi brawami. Punktem kulminacyjnym była bajka pt. „Czerwony Kapturek”, w której główne role zagrali: Czerwony Kapturek - Burmistrz Dariusz Skiba, Babcia Kapturka – Dyrektor Marcin Sikorski, oraz Wilk – Radny Jan Zygadlewicz. Aktorzy osadzeni w głównych rolach świetnie poradzili sobie z odwzorowaniem bajki, a publiczność została rozbawiona do łez. Na zakończenie imprezy Burmistrz, Dyrektor Centrum Kultury oraz Radny Jan Zygadlewicz, obdarowali tulipanami wszystkie obecne panie, dziękując im za przybycie i miło spędzony czas.

Zdjęcia

Kalendarz

2018-12-11

Załóż Koło Gospodyń Wiejskich i uzyskaj dotację min. 3000 zł.

Zapraszamy na szkolenie organizowane przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie i Świętokrzyski Oddział Regionalny ARiMR w Kielcach z zakresu jak zarejestrować Koło Gospodyń Wiejskich aby otrzymać dotację.
2018-11-18

100 lat wolności – 100 lat tradycji

Serdecznie zaprasza na uroczystość środowiskową „100 lat wolności – 100 lat tradycji” w dniu 18 listopada 2018r.
2018-09-09

Zapraszamy na konkurs kulinarny I Bodzentyńskie Smaki Golonki

Samorząd Miasta i Gminy w Bodzentynie oraz Miejsko - Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie zapraszają na konkurs kulinarny I Bodzentyńskie Smaki Golonki

Zobacz również