Dzień Kobiet za nami!

W sobotę 10 marca w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie świętowano Dzień Kobiet. Specjalnie dla pań wystąpił „Kabaret NA ŻARTY”.

Zgromadzone Panie przywitał Dyrektor Centrum Kultury Marcin Sikorski, który podkreślał jak ważną rolę pełnią kobiety w życiu każdego mężczyzny. Następnie głos zabrał Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn - Dariusz Skiba, który złożył najserdeczniejsze życzenia przybyłym Paniom. Po części oficjalnej przyszedł czas na rozrywkę. Na scenie zaprezentowali się artyści kabaretowi, którzy szybko nawiązali kontakt z publicznością i zaprosili ich do wspólnej zabawy. Zabawne skecze rozbawiły całą widownię, która nagradzała kabareciarzy gromkimi brawami. Punktem kulminacyjnym była bajka pt. „Czerwony Kapturek”, w której główne role zagrali: Czerwony Kapturek - Burmistrz Dariusz Skiba, Babcia Kapturka – Dyrektor Marcin Sikorski, oraz Wilk – Radny Jan Zygadlewicz. Aktorzy osadzeni w głównych rolach świetnie poradzili sobie z odwzorowaniem bajki, a publiczność została rozbawiona do łez. Na zakończenie imprezy Burmistrz, Dyrektor Centrum Kultury oraz Radny Jan Zygadlewicz, obdarowali tulipanami wszystkie obecne panie, dziękując im za przybycie i miło spędzony czas.

Zdjęcia

Kalendarz

2019-03-23

II Otwarty Turniej Gór Świętokrzyskich

Zapraszamy na ogólnopolskie wydarzenie w naszej gminie, które odbędzie się na terenie sali sportowej Gimnazjum im. mjr. Jana Piwnika "Ponurego". Zaczynamy o 10.45. Zapraszamy.
2019-01-14

IV Maraton Pieszy Przedwiośnie – 76km

IV Maraton Pieszy Przedwiośnie – zapisy o godzinie 20:00 - 14.01.2019r.

Zobacz również